Proč čekat na nové auto, když ho můžete mít hned od Kia Kladno?

euro

Čekání na nové auto může být opravdu zdlouhavé. Bohužel se nejedná pouze o pár dnů, týdnů, ale klidně i o měsíce. Pokud se vám líbí nové vozy Kia, ale odrazuje vás šíleně dlouhá čekací doba, prohlédněte si nabídku od Kia Kladno, kde vám nabídnou nejnovější modely, které mají skladem. Odjeďte s nimi klidně ještě dnes. Jaké vám mohou nabídnout skladovky?

Kia Ceed pro nadšené cestovatele

Krásná Kia CEED, se kterou lze podnikat dlouhé výlety, vás potěší svým sportovním vzhledem. Jistě vás upoutají přední xenonové světlomety, a také propracované tvarování auta. Co se týče interiéru, jedná se o nejprostornější verzi Kia Ceed. Auto je také obohaceno o parkovacího asistenta, což se ve městech může hodit.

Kia Sportage

Cítit se pohodlně při jízdě je zásadní. Takový komfort vám bezpochyby zajistí Kia Sportage. Věřte, že i ten nejnáročnější řidič se v autě bude cítit pohodlně a bezpečně. Nejen propracovaný interiér se spoustou vymožeností vás zaujme, ale také samotný vzhled exteriéru. První vám jistě padne do oka přední nárazník v kombinaci s výše umístěnými světlomety. Ty působí robustně a dodají celku na dynamičnosti.

Kia Stonic

Máte strach z řízení ve větším městě? Pořiďte si nové auto, které vám se strachem pomůže. Kia Stonic je pro jízdu centrem jako dělaná. Pohotové reakce, komfort a ergonomie přesně popisují novou Kiu. Interiér vás nadchne propracovaností a exteriér robustním vzhledem. Užijte si pohodlnou jízdu, a to nejen ve městě, ale i na delších trasách.

Kia Rio

Kia Rio – to je auto, které nepřehlédnete. Sportovně dynamický vzhled se spoustou doplňků uvnitř vás dostane. Atraktivní sedadla vám zajistí pohodlnou jízdu, ať už jedete kamkoli a kdykoli. Nová Kia je také vybavena částečně hybridním pohonem pro každodenní cestování. Navíc s nízkými emisemi. 

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora