Porovnali jsme Seed4Me VPN s PrivateVPN: Kterou z nich vybrat?

euro

Jaká VPN má lepší parametry: Seed4me VPN, nebo raději zvolit Private VPN? Parametry obou VPN jsme pečlivě porovnali, obodovali je a skóre je 6,6/10 vs 7,2/10.

Zkouška rychlosti Seed4.me VPN proti PrivateVPN, která vítězí?

Důležitý parametr VPN je rychlost, což lze říct také o Seed4.me VPN a PrivateVPN.

Stahování dat u první z VPN nám běželo rychlostí 48 Mb/s, u druhé 42 Mb/s. Seed4.me VPN byla o 6 Mb/s rychlejší než PrivateVPN.

Možnou rychlost nahrávání udává upload, který u Seed4.me VPN byl 33 Mb/s. PrivateVPN dosáhla hodnoty 52 Mb/s, kvůli tomu je o 19 Mb/s rychlejší.

Parametr rychlost odezvy dosáhl u první VPN hodnoty 11 ms. Čas odezvy u PrivateVPN se naměřilo 12 ms. U odezvy je to naopak, čím nižší hodnota, tím lépe, takže Seed4.Me VPN se ukázala být o 1 ms horší.

Bodový součet recenze Seed4Me VPN proti PrivateVPN je zatím 4 /10 : 5/10.

Podaří se Seed4.Me VPN přehrávat filmy z Netflixu?

Rychlost downloadu je pro odblokování zahraničního Netflixu klíčová, Seed4.Me tuto možnost nemá. Obvykle stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, PrivateVPN odemknout Netflix má.

Díky VPN lze sledovat i blokovaná YouTube videa, přičemž PrivateVPN takovou schopnost zvládá. Druhá z porovnávaných VPN funkci odblokování YouTube obsahuje.

Dalšími důležitými funkcemi VPN je multi-hop připojení, ochrana DNS a BitTorrent. Třeba Seed4.Me VPN obsahuje ochranu před DNS úniky a PrivateVPN pro příklad nemá white-listing.

V disciplíně „funkce“ je tak skóre 5 /10 vs. 7/10.

Porazí konkurenci Seed4.me VPN v nabídce zemí a serverů?

Příliš málo serverů může být předzvěstí nízké rychlosti, Seed4.Me VPN uvádí 150 serverů. V katalogu Private VPN jsme napočítali celkem také 150 serverů. První z dua tak má stejný počet .

U VPN se vyplatí sledovat také počet zemí se servery, u PrivateVPN v době psaní článku byl 62. Druhá z porovnávaných VPN má 28, čili o 34 méně. V této disciplíně tak prohrává .

Sledujte také počet současně připojitelných zařízení, jichž Seed4me VPN připojí neomezeně. PrivateVPN v jeden moment připojí 6 zařízení. Kompletní přehled parametrů si přečtěte v článku nejlepší VPN zdarma.

Které platformy umí Seed4me a jaké zvládá PrivateVPN?

Podporovaná zařízení patří mezi nejdůležitější parametry při výběru VPN, Seed4me zvládne platformu Android a ochrání přístroje na systému iOS. Druhá VPN PrivateVPN operační systém iPhone iOS zvládá, telefony a tablety s Androidem standardně dokáže připojit.

Za zmínku stojí také informace o sídle VPN, neboť tamní legislativou se řídí případné sdílení informací o uživatelích s policií. Seed4me je registrována v USA. Druhá porovnávaná VPN má původ ve Švédsku.

Aplikace Seed4me nebyla lokalizována v českém jazyce, Private VPN česky taky není.

U známkování podporovaných platforem dosáhla Seed4.Me VPN známky 9/10 a PrivateVPN získala 9/10.

Srovnání cen Seed4.Me VPN x Private VPN

Private VPN lze objednat již za 53 Kč měsíčně, druhou z VPN můžete mít již od 74 Kč měsíčně. Známka za poměr ceny předplatného a nabízených funkcí je 5/10 pro první VPN a 7 /10 pro druhou jmenovanou.

Předchozí článekForbes Casino – online platforma, která staví hráče na první místo, je tu už rok
Další článekProč čekat na nové auto, když ho můžete mít hned od Kia Kladno?
- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora