Neprovokujte zbytečně rakovinu: TOTO jsou potraviny, kterým se MUSÍTE vyhnout!

euro

Rakovina již pár desetiletí představuje strašáka, který zásadně ovlivňuje naše životy. Někteří si vstupují do svědomí a snaží se žít zdravě, jiní se domnívají, že se jim to stát nemůže. Tak nebo onak, existují potraviny, které i při dodržování zásad zdravé výživy, rakovinu mohou způsobit.

Jídlo z plechovky
Problém je v tomto případě ne v konkrétním jídle, ale v plechovce. Materiál obsahuje látku bisphenol-A nebo BPA, která má škodlivý vliv na geny v mozku. Pokud rádi jíte z plechovky, jste ohroženi.

Zdroj: pexels.com

Malinovky
Přesně řečeno různé soft drinky plné cukru. Jsou jedním z největších zlozvyků lidstva a příčinou vzniku obezity, zánětů, cukrovky, jakož i gastroenterologických onemocnění. Z dlouhodobého hlediska tohle všechno může vést ik diagnóze rakovina.

Farmářské lososy
Je všeobecně známo, že i když je lososí maso zdravé a výživné, nalézt v dnešní době skutečného lososa bez těžkých kovů a jiných škodlivin, se rovná umění. Lososy chované na farmě jsou krmeny nepřirozenou stravou a je proto velmi pravděpodobné, že jsou kontaminovány chemikáliemi, antibiotiky, pesticidy a podobnými karcinogeny.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora