Vrátí se Messi do Barcelony? Nešťastný Argentinec má být v kontaktu se španělským klubem

euro

Lionel Messi měl projevit touhu vrátit se do Barcelony, kde se stal respektovanou ikonou světového fotbalu. Renomovaný žurnalista Gerard Romero přišel se zprávou, podle níž má být Jorge Messi v posledních dnech v kontaktu s vedením Barcelony.

Španělský klub měl vést rozhovory o případném Messiho návratu i s trenérem Xavi Hernandézem, který odstartoval obrovskou přestavbu a generační obměnu týmu. Rodák z Rosaria se v pařížském klubu necítí šťastně a spokojeně. Messiho kariéra se po odchodu z Barcelony nevyvíjí podle představ a od Argentince se na hřišti očekávalo určitě mnohem více.

Messimu na celkové náladě nepřidává ani obrovská kritika samotných fanoušků PSG, kteří své hráče před domácím utkáním s Bordeaux (3:0) přivítali obrovským pískotem. Největší směřoval na Lionela Messiho a Neymara. Nespokojení fanoušci PSG tak reagovali na vypadnutí z Ligy mistrů po prohře s Realem Madrid 3:1.

Samozřejmě na další vývoj v tomto případě budeme muset počkat. Mnohem žhavějším tématem jako Messiho odchod z Paříže je nejistá budoucnost v případě Mauricia Pochettina, který po neúspěchu v Lize mistrů může přijít o své trenérské křeslo.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora