Několik tipů pro muže, jak lépe masturbovat

euro

Neexistuje žádný způsob, jak masturbovat „správně“ v nějakém konkrétním smyslu. Pokud jde o vlastní potěšení, neexistují žádná pravidla. Pokud si však z jakéhokoli důvodu nejste jisti osvědčenými postupy masturbace, zde je několik tipů, jak začít – nebo jak věci trochu změnit.

Lidé masturbují. Je to přirozená součást života – a je velmi běžná u všech lidí, mužů i žen, již od raného věku. I když se přesné údaje o míře masturbace značně liší, lze s jistotou říci, že to děláme všichni – nebo jsme to alespoň dělali všichni.

A to je skvělá věc. Studie ukazují, že masturbace snižuje hladinu stresu, pomáhá vám spát a snižuje riziko rakoviny prostaty. Je to skvělé pro vaši pohodu – a jednoduše řečeno, může to být zábava.

V tomto článku vám poradíme, jak správně masturbovat. Od některých osvědčených postupů pro masturbaci až po to, co dělat, když se vám to nezdá správné – nebo pokud se obáváte, že to děláte příliš.

Nepospíchejte tolik…

Při masturbaci není třeba spěchat. V jedné studii vědci zjistili, že průměrná doba, kterou muži potřebovali k ejakulaci při masturbaci, byla necelých pět minut. Neexistuje však žádná horní hranice – takže jděte tak dlouho, dokud vás to bude bavit.

Někteří vědci zjistili, že zvyk spěchat může pocházet z raných zkušeností s masturbací , kdy jste dosáhli svého vrcholu co nejrychleji, abyste se vyhnuli přistižení. Nemusíte to dělat. Pravděpodobně si to užijete víc, pokud to neuděláte – a můžete při sexu vydržet déle, pokud si dáte na sólo čas.

Tip: Pokud chcete popustit uzdu fantazii, vyzkoušejte sex po telefonu. Právě erotická linka udělá z vaší masturbace nezapomenutelný zážitek.

Pamatujte, že vše není o orgasmu

Stejně tak masturbace nemusí být závodem k orgasmu. Zejména muži spojují potěšení ze sexu s orgasmem, ale nemusí tomu tak být. Jak jistě víte, celý proces masturbace může být také příjemný.

Takže místo toho, abyste se soustředili na svůj cíl, užijte si cestu.

Zde může být užitečná technika známá jako „stop-and-start“. Masturbujte, dokud nebudete mít pocit, že se chystáte vyvrcholit, a pak nechte své vzrušení setrvat, dokud nebudete ochablí. Pak začněte znovu, dokud se k vám neblíží konec, a pak se uvolněte.

Je to technika, která vám může pomoci vydržet déle při pohlavním styku.

Zkuste něco změnit

Zkuste změnit rychlost, jakou pohybujete rukou, zkuste si vyměnit ruce nebo se zkuste držet jiným způsobem. Pokud při masturbaci stále ležíte na zádech, postavte se na kolena nebo se postavte úplně. Může dramaticky změnit zážitek.

Zkuste nějakou hračku

Stejně tak se nemusíte omezovat na své ruce: trh je plný erotických pomůcek, které mohou vaši masturbaci posunout na novou úroveň. Fleshlights, stimulátory prostaty a kapesní masturbátory jsou oblíbené sexuální hračky, které můžete vyzkoušet.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora