Trenér Weiss kritizoval některé fanoušky: Je to k zaplakání

euro

Kromě nízké návštěvy 5467 diváků zklamali Vladimíra Weisse staršího v derby Trnavy se Slovanem (0:1) i hanlivé pokřiky z tribun na jeho adresu.

Slovan učinil nejtěsnějším vítězstvím v Trnavě rozhodující krok k obhajobě mistrovského titulu. Belasí tak mohou teoreticky slavit triumf v nejvyšší soutěži už v neděli, pokud zdolají DAC Dunajská Streda a druhý tým z Ružomberka nevyhraje nad Sereďou.

Ale možná ještě víc, než slabší výkon Slovanu, trápilo trenéra Vladimíra Weisse něco jiného. Byly to hanlivé pokřiky z hlediska na jeho, i na adresu jeho syna Vladimíra Weisse mladšího.

„Nepochopím někdy, kde se bere v lidech tolik nenávisti. Je to k zaplakání. Poslouchat to je už za hranicí,“ uvedl na pozápasové tiskové konferenci Weiss.

Ten připomněl, že podobně se chovali příznivci i vůči Martinu Škrtelovi, když Spartak Trnava nastoupil na Tehelném poli proti Slovanu. „Takové věci jsou za čarou. Je těžká doba, ne všechno je růžové. Ale to je smutné, na tom fotbalu,“ uvedl Weiss.

Bývalý reprezentační trenér už nepřipouští možnost, že by Slovan v této sezóně nedovedl k mistrovskému titulu. Věří, že už v nejbližším utkání se dočká plnějšího stadionu.

„Předtím jsme se vymlouvali na covid, že lidé nemohou chodit. Nyní mohou chodit a ty návštěvy jsou slabé. Věřím, že proti Dunajské Stredě přijde alespoň 10 tisíc lidí, že bude pěkné počasí a užijí si fotbal.“

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora