Stačily jen dvě věty. A velikán Woods postavil golfový svět na nohy

euro

Vítěz 15 turnajů nejvyšší kategorie Major Tiger Woods absolvoval trénink na hřišti v Augustě, kde se od čtvrtka uskuteční prestižní turnaj Masters.

Přitom takto před rokem visela kariéra Tigera Woodse na vlásku. Na cestě nedaleko Los Angeles ztratil kontrolu nad svým SUV, sjel ze silnice a narazil do stromu.

Woods utrpěl otevřené zlomeniny pravé holenní a lýtkové kosti a těžké zranění pravého kotníku. Mezi vícero operacemi zranění absolvoval i pátý zákrok na svých problémových zádech.

Golfová legenda absolvovala poslední návrat senzačním triumfem na Masters v roce 2019 a už tehdy to experti považovali za zázrak po několika zákrocích na koleně, zádech a po mnoha soukromých skandálech.

Golfista Sabbatini musel přerušit sezónu. Podstoupil operaci
Fanoušky proto dostal do varu poslední příspěvek Woodse na sociální síti. „Dnes vyrazím do Augusty, budu pokračovat v přípravě a trénovat. Rozhodnu se až před turnajem, jestli budu hrát,“ napsal Woods.

Pro příznivce je to jasný signál, že senzační combeback se ve čtvrtek, kdy Masters startuje, může stát skutečností.

Sestry Kordové. Jedna nadává česky, druhá slaví zlato
Zejména v USA je každý krok Woodse ostře sledovanou záležitostí. Přestože už nevyhrává turnaje jako na běžícím pásu, je pro tento sport ikonou, jako Michael Jordan pro basketbal.

Jeho účast na takto sledované akci by měla ohromný vliv na televizní sledovanost a celkový zájem bez ohledu na to, že již více než rok nestál na soutěžních greenech.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora