Kruté týdny vítěze Ligy mistrů. Vedle sankcí musí řešit i rozvod

euro

Trenér Chelsea Thomas Tuchal se po 13 letech manželství rozchází s bývalou novinářkou Süddeutsche Zeitung Sissi Tuchelovou.

Ještě před 10 měsíci byl přitom na vrcholu. Po pár měsících v pozici trenéra Chelsea triumfoval v prestižní Lize mistrů a život v Anglii si neuměl vynachválit.

Nyní je všechno jinak. Tuchel už několik týdnů bojuje s následky sankcí, které byly uvaleny na majitele Chelsea Romana Abramoviče. Klub nemůže prodlužovat smlouvy s hráči, má omezeny všechny výdajové položky a dokonce nemůže prodávat vstupenky na domácí zápasy.

První uprchlík od Abramoviče. Hvězdný obránce půjde do Juventusu
A aby toho nebylo málo, nyní řešil Tuchel podle britských médií také rozvod. Podle nich se Thomas a Siss snažili vyhnout rozchodu, ale nakonec nebylo jiné cesty.

„Je to velmi smutné. Nyní jsou nejvyšší prioritou jejich dcery. Minulý týden byly podány papíry, aby se rozvodové řízení mohlo rozjet,“ uvedl zdroj, který si nepřál být jmenován.

Kromě stávajícího majetku manželů může být při rozvodu ve hře také část Tuchelových budoucích příjmů. Podle odhadů je jeho roční plat v Chelsea na úrovni 8 milionů eur.

Informace o problémech v soukromém životě Tuchela přišly krátce poté, co Chelsea šokující prohrála v Premier league doma s Brentfordem 1:4.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora